У Дубаї запускаються тури під назвою «В процесі підготовки до превеликий шоу світу» (The World's Greatest Show in the Making), в рамках яких кожен бажаючий зможе дізнатися про історію створення виставкового містечка «ЕКСПО-2020». 
З 20 липня по 31 серпня різнокольорові фірмові автобуси будуть забирати туристів від великих торгових центрів Дубая (The Dubai Mall), Абу-Дабі (Abu Dhabi Mall) і північних еміратів і відвозити на будівельний майданчик всесвітньої виставки.
В ході екскурсії туристи зможуть дізнатися про історію виставок, які стартували ще в 1889 році, відвідати центр прийому гостей «ЕКСПО-2020», оглянути визначні пам'ятки міста, який стане одним з нових символів ОАЕ: в їх числі - «серце проекту» Al Wasl Plaza , павільйон ОАЕ в формі сокола і павільйон стійкості, чия мета - сприяти розвитку екотуризму. 

Тури організовуються в денний час по понеділках та середах, а також протягом всього дня по суботах. Всі пасажири повинні мати при собі дійсне посвідчення особи. Уточнити час і місце відправлення можна дізнатися на офіційному сайті 
www.expo2020dubai.com/hayyakum.