Гармонійне поєднання Сходу і Заходу, автентичний колорит і каскад історії роблять Стамбул захоплюючим євроазіатських мегаполісом. Яскраво виражені контрасти, малинові заходи і прекрасні види на Босфор - це місто гарантує вам миттєву популярність в Instagram. Все, що вам потрібно зробити - зберегти ці місця і забронювати тур від TPG. 

Галатская вежа
Галатская вежа 14- го століття - ідеальне місце, щоб насолодитися приголомшливим видом на панораму Стамбула. Ви можете побачити і сфотографувати мости, мечеті, Золотий Ріг, палаци з вежами. Зум-об'єктив як рекомендація. 
Ідеальний знімок Instagram: можливості отримання неповторних фотографій тут безмежні. Візьміть в об'єктив вид освітленій вежі та прилеглих вулиць вночі з контрастом темно-синього неба.

Мечеть султана Ахмеда або Блакитна мечеть
Масивна Блакитна мечеть - найбільш вражаюча пам'ятка Стамбула. Пишність інтер'єру визначається розкішшю блакитним плитки, звідси і назва. 
Ідеальний знімок Instagram: постарайтеся дістатися до мечеті якомога раніше, щоб отримати фотографії купола без натовпу. Не пропустіть навколишні сади.

Собор Святої Софії
Барвисте гармонійне злиття мозаїки, каліграфії, золотих елементів і мармуру - особлива цінність собору Святої Софії.Архітектура зберігає найдивовижніші деталі і нагадує про минуле країни. З величним куполом, галереєю, мармурової дверима, Ложею Імператриці собор є визначною пам'яткою для вивчення. 
Ідеальний знімок Instagram: мезонін біля другого поверху пропонує новий вимір храму з меншою кількістю людей. Не забувайте про кутовому зображенні. 

Палац Долмабахче 
Палац знаходиться в декількох хвилинах їзди від собору Святої Софії. Це чудове і гламурне спорудження, як зовні, так зсередини. Заплануйте свої відвідини з ранку, щоб провести час не поспішаючи. 4,5-тонна люстра в парадному залі - один з інтригуючих фактів, а панорама Босфору - чудова. 
Ідеальний знімок Instagram: знайдіть чарівні білі ворота, звернені до води. Вид крізь них гарантує вам успіх в фото майстерності. 

Палац Топкапи
Палац Топкапи - ще одна визначна пам'ятка, яка вразить своєю величною архітектурою. Палац настільки великий, що його огляд займе не менше 4 годин. Гарем - саме приголомшливе місце у всьому палаці. Кожна заплутана деталь і фантастичні колірні контрасти вразять всіх. 
Ідеальний знімок Instagram: Topkapi Palace Harem - це місце, гідне ваших кращих фотографій, з якого б ракурсу ви не знімали. 

Гранд базар
Гучний, колоритний і екзотичний Гранд базар переповнений сувенірами. Він є знаковим місцем для шопінг-терапії, а також для барвистих кліків. Займайтеся дослідженням десятків критих вулиць, концентруючи увагу на яскравих вітринах. 
Ідеальний знімок Instagram: використовуйте свою уяву або придбайте свої навички фотографування біля барвистою палітри вітрин з традиційними товарами.

Босфор
Стамбульський Босфор - чудове місце, де Схід зустрічається із Заходом, поєднуючи людей, культуру і природу. Робіть чудові фотографії круїзних суден, чайок, що ловлять рибу, людей, які поспішають на пороми. 
Ідеальний знімок Instagram: візьміть в об'єктив камери панораму вздовж Босфору з такими знаковими пам'ятками, як Каракей, Палац Долмабахче, Пірс Бешикташ. Кращий час для відвідування - перед сходом або заходом.